Wiadomości

Siedmiu poszukiwanych zatrzymanych jednego dnia

Data publikacji 08.07.2024

Policjanci zatrzymali 7 osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Mundurowi podczas wczorajszej służby byli bardzo aktywni, co zaowocowało zatrzymaniami osób, które nie unikną odpowiedzialności. Najdłużej za kratkami spędzi 26-letni Będzinian, który będzie odbywać karę w wymiarze blisko 1,5 roku.

Mundurowi wczoraj na terenie naszego powiatu zatrzymali aż 7 osób, które ukrywały się przed organami ścigania. Policjanci kryminalni i pionu prewencyjnego brali udział w ustaleniach i zatrzymaniach.

Na terenie Będzina zatrzymano 5 osób, po jednej w Przeczycach i Czeladzi. Poszukiwane osoby to 2 kobiety i 5 mężczyzn, w wieku od 26 do 52 lat. Wczorajszym niechlubnym rekordzistą był 26-letni będzinianin, który poszukiwany był celem odbycia kary w wymiarze blisko 1,5 roku pozbawienia wolności.

Poszukiwane osoby często zmieniają wygląd oraz swoje miejsca zamieszkania. Wszystkim przyświeca jeden cel- uniknąć kary więzienia. Jednak dzięki działaniom stróżów prawa nie udaje im się uniknąć odpowiedzialności, za popełnione czyny.

Powrót na górę strony