Wiadomości

Poszukiwany za przestępstwa seksualne w rękach mundurowych

Data publikacji 07.06.2024

Kryminalni z Będzina dokonali skutecznego zatrzymania 34-latka. Mężczyzna, który unikał wymiaru sprawiedliwości, został złapany na terenie przedszkola miejskiego, gdzie sprzedawał watę cukrową. Wizyta mundurowych będzie dla poszukiwanego „gorzką pigułką”, gdyż za kratkami spędzi blisko 3 lata.

Będzińscy kryminalni prowadzą intensywne działania, aby osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, odpowiedziały za swoje czyny. Tym razem na ich celowniku znalazł się 34-letni mieszkaniec miasta.

Policjanci po dokładnym zebraniu informacji o poszukiwanym mężczyźnie, zjawili się na jednym z festynów przedszkolnych, na którym przygotowywał on dla dzieci watę cukrową. Miała ona osłodzić młodzieży spędzany czas, a zamieniła się w „gorzką pigułkę”, którą będzie musiał przełknąć mieszkaniec Będzina.

Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Katowicach celem odbycia kary w wymiarze 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa o charakterze seksualnym, których się dopuścił w przeszłości. Kryminalni zatrzymali 34-latka, który po nocy spędzonej w policyjnym areszcie trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać karę.

Powrót na górę strony