Wiadomości

Wyjątkowe podziękowania dla czeladzkiego policjanta

Data publikacji 11.05.2024

Na mailową skrzynkę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach wpłynęły podziękowania od kobiety, która bardzo doceniła policyjną pracę. Mieszkanka Wojkowic skierowała słowa uznania w kierunku wykroczeniowca czeladzkiego komisariatu. Podkreśliła ona zaangażowanie i pełen profesjonalizm, jakim wykazał się stróż prawa, pomagając w ustaleniu sprawcy zarysowania jej samochodu.

Każdego dnia policjanci stawiają czoła różnym wyzwaniom, dbając o bezpieczeństwo i porządek w społeczeństwie.
Każdy z nas często staje w obliczu niespodziewanych trudności, a wsparcie i pomoc innych mogą sprawić, że cała sytuacja staje się łatwiejsza.
dealnym przykładem wpisującym się w policyjne motto „Pomagamy i chronimy” jest postawa czeladzkiego policjanta zajmującego się prowadzeniem wykroczeń.
Dzięki swoim staraniom ustalił on osobę, która zarysowała samochód na parkingu i odjechała.
Kobieta, która oddaliła się z miejsca zdarzenia, nie uniknęła odpowiedzialności, a zadowolenie zgłaszającej można zobaczyć w publikowanej poniżej wiadomości.

 Treść wiadomości, ktora zawiera podziękowania od kobiety, która bardzo doceniła policyjną pracę. Mieszkanka Wojkowic skierowała słowa uznania w kierunku wykroczeniowca czeladzkiego komisariatu. Podkreśliła ona zaangażowanie i pełen profesjonalizm, jakim wykazał się stróż prawa, pomagając jej w ustaleniu sprawcy zarysowania jej samochodu.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony