Wiadomości

Moto Serce zabiło w Będzinie z mundurowymi

Będzińscy policjanci wzięli udział w wydarzeniu Moto Serce, które przyciągnęło fanów motoryzacji z całego regionu. Mundurowi nie tylko uczestniczyli w imprezie, ale także aktywnie promowali bezpieczeństwo na drogach. Na setki motocyklistów oraz miłośników motoryzacji czekało wiele atrakcji.

Na zakończenie majówki, w ostatnią niedzielę (5 maja) na terenie będzińskiego targowiska przy ulicy Gzichowskiej w Będzinie zebrali się fani motoryzacji z całego regionu. Klasyczną Niedzielę, którą charakteryzuję spotkanie miłośników zabytkowych pojazdów, a także tych, które mają za sobą spore przeróbki, połączone zostało z akcją Moto Serce, do udziału, w której zaprosili motocykliści z Mustangs MC Poland. Podczas wydarzenia można było nie tylko podziwiać eleganckie maszyny, zobaczyć pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków, skorzystać z symulatora dachowania, ale także oddać krew oraz wspomóc finansowo leczenie Wojtusia, który cierpi na jedną z najcięższych chorób metabolicznych.

W wydarzeniu uczestniczyli również będzińscy policjanci, którzy rozmawiali z mieszkańcami o zasadach bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym, zwracając szczególną uwagę na konieczność przestrzegania przepisów oraz zachowania ostrożności podczas jazdy. Udział w takim wydarzeniu to nie tylko okazja do zaprezentowania się obok fanów motoryzacji, ale przede wszystkim przypomnienia o ważności i roli bezpieczeństwa na drodze. Naszym celem jest zapewnienie, aby każdy uczestnik ruchu drogowego dotarł do celu bezpiecznie.

Edukacja i współpraca ze społecznością są kluczowe dla możliwości poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Dlatego cały czas musimy pamiętać, aby kierować się wzajemnym szacunkiem, co zdecydowanie przełoży się na korzystanie z dróg i panującą na nich kulturę.

 • Zdjęcie, na którym jest umundurowany policjant obok radiowozu i motocykla policyjnego.
 • Na zdjęciu dziewczynka jest przebrana za autko udając radiowóz, obok niej znajduje się jej opiekun.
 • Na zdjęciu z przodu widzimy nowy radiowóz ruchu drogowego, dalej znajduje się policyjny motocykl, który jest oglądany przez 3-osobową rodzinę.
 • Na zdjęciu chłopczyk ma na sobie autochodzik przy radiowozie policyjnym.
 • Na zdjęciu policjant umundurowany oraz mężczyzna podczas motoryzacyjnego wydarzenia w Będzinie.
 • Na zdjęciu chłopczyk przebrany za policjanta stoi z tarczą i pałką.
 • Na zdjęciu dwóch chłopców siedzi na motocyklu policyjnym.
 • Na zdjęciu strażacy rozcinają samochody podczas pokazu.
 • Na zdjęciu umundurowany policjant stoi z dziewczynką, która przebrała się za policjanta.
 • Na zdjęciu chłopiec siedzi na motocyklu policyjnym.
 • Na zdjęciu chłopczyk ma na sobie założony autochodzik udając radiowóz policyjny.
 • Na zdjęciu policjanci rozmawiają z ludźmi podczas motoryzacyjnej imprezy, na której znajduje się wielu fanów motoryzacji.

Film Film_Moto Serce.mp4

Pobierz plik Film_Moto Serce.mp4 (format mp4 - rozmiar 36.93 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja.mp3

Pobierz plik Audiodeskrypcja.mp3 (format mp3 - rozmiar 300.17 KB)

Powrót na górę strony