Wiadomości

Zatrzymani za narkotyki

Kryminalni z Będzina w ciągu jednego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. W ręce mundurowych trafiła amfetamina i marihuana, z których można przygotować ponad 230 porcji dilerskich oraz 25 sadzonek konopi indyjskich. O dalszym losie podejrzanych zadecyduje sąd.

Policjanci z Będzina zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nie ustają w walce z narkobiznesem. Kiedy kryminalni zdobyli informację na temat 21-latka, który może w mieszkaniu mieć narkotyki, postanowili to sprawdzić. Stróże prawa postanowili złożyć mężczyźnie niezapowiedzianą wizytę. Spotkanie z mundurowymi zakończyło się zatrzymaniem 21-latka i przechwyceniem amfetaminy, z której można było przygotować ponad 220 porcji dilerskich. Będzinianin trafił do policyjnego aresztu, odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem.

Tego samego dnia policjanci pojechali do Strzyżowic, gdzie w jednym z domów zatrzymali 42-latka. Kryminalni znaleźli u niego marihuanę oraz 25 sadzonek konopi indyjskich. O dalszym losie podejrzanych zadecyduje sąd.

  • Policjant pionu kryminalnego zakładający kajdanki zatrzymanemu.
  • Policjant prowadzący zatrzymanego po schodach.
  • Policjant wykonujący czynności z zatrzymanym mężczyzną w jednym z pokoi będzińskiej jednostki.
Powrót na górę strony