Wiadomości

Turniej piłki nożnej w Będzinie

W dniu 12.09.2008 r. na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie.

W dniu 12.09.2008 r. na boiskach  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie. W turnieju udział wzięły drużyny: Duchowieństwa, Prokuratury, Aresztu Śledczego w Mysłowicach, Zakładu Karnego w Wojkowicach, Straży Miejskiej w Będzinie, Seniorów Policji, Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.Do finału awansowały drużyny ZK Wojkowice, Aresztu Śledczego z Mysłowic, KPP z Będzina oraz KMP z Dąbrowy Górniczej.
Zwycięską drużyną turnieju okazała się drużyna Zakładu Karnego Wojkowice pokonując w finale drużynę Aresztu Śledzcego z Mysłowic 11 : 10. W meczu o III miejsce KPP z Będzina pokonała rzutami karnymi KMP z Dąbrowy Górniczej.Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Kotuła z ZK Wojowice, najlepszym strzelcem został Andrzej Ziętek z KPP Będzin a najlepszym bramkarzem został wybrany Krzysztof Walotek również z KPP z Będzina.Puchary i nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników wręczał Komendant Powiatowej Policji mł. insp. mgr inż. Dariusz Brandys oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie mgr Sławomir Sękala.