Żeby Być - Trzeba Żyć - Rok Pieszego 2013

Z wizytą w bobrownickiej podstawówce

Na zaproszenie uczniów oraz grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Bobrownikach, mury placówki odwiedzili wczoraj będzińscy policjanci.

Na zaproszenie uczniów oraz grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Bobrownikach, mury placówki odwiedzili wczoraj będzińscy policjanci. Wczorajsze spotkanie stróżów prawa z uczniami szkoły stało się okazją do przypomnienia najmłodszym słuchaczom wielu aspektów dotyczących ich bezpieczeństwa.

Niezmiennie, przy okazji każdej wizyty w placówce oświatowej, policjanci przypominają dzieciom o podstawowych zasadach bezpiecznego zachowania się w trakcie drogi do szkoły oraz zagrożeniach jakie mogą wówczas spotkać najmłodszych. Uczniowie bobrownickiej podstawówki śpiewająco zaprezentowali wczoraj swoją wiedzę i umiejętności zachowania się na drodze zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Szczególną uwagę mundurowi poświęcili wczoraj także tematyce przemocy i agresji jaka może spotkać najmłodszych zarówno w szkole jak i w życiu codziennym. Stróże prawa wskazywali młodym słuchaczom sposoby i metody przeciwdziałania tym negatywnym zjawiskom.

Powrót na górę strony