Żeby Być - Trzeba Żyć - Rok Pieszego 2013

W szkole w Sarnowie...

Bezpieczeństwo najmłodszych w różnych sytuacjach życiowych stało się motywem przewodnim dzisiejszego spotkania będzińskich policjantów z uczniami Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie.

Bezpieczeństwo najmłodszych w różnych sytuacjach życiowych stało się motywem przewodnim dzisiejszego spotkania będzińskich policjantów z uczniami Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie. W trakcie prelekcji przeprowadzonej przez policjantkę z będzińskiej drogówki milusińscy z Sarnowa przypomnieli sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. W trakcie spotkania policjanci przypomnieli także dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w różnych sytuacjach oraz ostrzegali przed potencjalnymi zagrożeniami.

 

Będzińscy policjanci gościli dzisiaj na zaproszenie uczniów oraz grona pedagogicznego w murach Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie. W trakcie prelekcji przeprowadzonej przez będzińskich policjantów milusińscy z Sarnowa przypomnieli sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Wizerunek Sznupka, maskotki śląskiej Policji, znajdujący się na odblaskach rozdawanych dzisiaj przez policjantów, ma przypominać dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze. Dzisiejsze spotkanie z dziećmi dotyczyło także zachowania podstawowych zasadach bezpieczeństwa w różnych życiowych sytuacjach. Najmłodsi mogli przyswoić sobie wiedzę jak zachowywać się w kontakcie z osobami obcymi czy groźnymi zwierzętami.

Powrót na górę strony