Żeby Być - Trzeba Żyć - Rok Pieszego 2013

Bezpieczny przedszkolak

Sławkowscy stróże prawa gościli dzisiaj z wizytą u maluchów w Przedszkolu Miejskim w Sławkowie. Korzystając z pięknej pogody, pierwsza lekcja bezpieczeństwa jaką zorganizowali policjanci miała również swój praktyczny ciąg dalszy.

Sławkowscy stróże prawa gościli dzisiaj z wizytą u maluchów w Przedszkolu Miejskim w Sławkowie. Korzystając z pięknej pogody, pierwsza lekcja bezpieczeństwa jaką zorganizowali policjanci miała również  swój praktyczny ciąg dalszy. Maluchy pod czujnym okiem policjantów i opiekunów na malowniczym sławkowskim rynku zaprezentowały jak bezpiecznie poruszać się po ulicach.

Idea, która przyświecała spotkaniu policjantów z milusińskimi to wczesna edukacja najmłodszych w szeroko rozumianym obszarze ich bezpieczeństwa. Dzisiejsza wizyta sławkowskich policjantów w przedszkolu rozpoczęła się od przekazania maluchom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się na drodze. Milusińscy odwdzięczyli się policjantom śpiewająco, prezentując wiedzę zdobytą na temat bezpiecznego przechodzenia przez ulicę w słowach przygotowanej piosenki. Na zakończenie dzisiejszego spotkania pod czujnym okiem policjantów i opiekunów na sławkowskim rynku przedszkolaki zaprezentowały jak bezpiecznie poruszać się po ulicy.

Powrót na górę strony