2012 - rok pieszego

Razem dla bezpieczeństwa

Festyn rodzinny "Razem dla bezpieczeństwa" który odbył się w piątek 24 sierpnia w Łagiszy był okazją do integracji i wspólnej zabawy policjantów, pracowników cywilnych policji oraz ich rodzin.

Festyn rodzinny "Razem dla bezpieczeństwa" który odbył się w piątek 24 sierpnia  w Łagiszy był okazją do integracji i wspólnej zabawy policjantów, pracowników cywilnych policji oraz ich rodzin. Na festyn przybyło wielu gości, nie zabrakło też emerytów policyjnych. Gości festynu przywitał Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Cezary Garczarczyk wraz z Pierwszym Zastępcą podinsp. Ryszardem Skowrońskim oraz przedstawicielami policyjnych związków i pracowników cywilnych policji. Uczestników festynu przywitał również gość specjalny Pierwszy Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Zbigniew Klimus.

Plenerowej imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje przeznaczone nie tylko dla dorosłych. Można był między innymi poznać sprzęt i wyposażenie policyjne, czy też pod fachowym okiem ratowników medycznych przeprowadzić na manekinie akcję reanimacyjną. W trakcie festynu dzieci uczestniczyły w wielu grach i konkursach, w których dopingował im Sznupek. Największą popularnością nie tylko wśród dzieci cieszył się jednak pokaz tresury psa policyjnego.

Powrót na górę strony