2010 - rok pieszego

Początek wakacji

25 czerwca 2010 roku dzieci i młodzież usłyszeli po raz ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Wielu uczniów pożegnało mury szkolne, odebrało zasłużone świadectwa i już wkrótce uda się na wakacyjny wypoczynek.

25 czerwca 2010 roku dzieci i młodzież usłyszeli po raz ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Wielu uczniów pożegnało mury szkolne, odebrało zasłużone świadectwa i już wkrótce uda się na wakacyjny wypoczynek. Policjanci z Będzina rownież uczestniczyli w przedwakacyjnym pożegnaniu w Liceum Ogólnokształcącym w Wojkowicach, które odbyło się o godz. 9:00.

Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości jak i sami policjanci zaangażowani w edukację młodzieży tej szkoły. Szczególnie bliski stróżom prawa jest uruchomiony tam kierunek policyjno-prawny.

Grono pedagogiczne złożyło podziękowanie Komendantowi mł. insp. mgr Krzysztofowi Kwiatkowskiemu za zaangażowanie i pomoc na rzecz szkoły przekazując symboliczną statuetkę.

Równolegle w Gimnazjum w Psarach na uroczystym apelu wziął udział policjant z Wydziału Ruchu Drogowego- mł. asp. Mariusz Węglarski. Uczniowie zostali zapoznani z zagadnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym w czasie wypoczynku, bezpiecznej jeżdzie na rowerze czy motorowerze, a w ramach działań "2010 - rok pieszego" przypomniano o podstwowych zasadach poruszania się po drogach.

 

 

Powrót na górę strony